logo
Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
Retrobet TV ile Canlı maç izle
19:00Akhisarspor - Menemenspor (TRT Spor HD)Canlı
19:00Akhisarspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
18:15Lahti - HakaCanlı
18:15Turun Palloseura - RoPSCanlı
18:15Villa Española - AméricaCanlı
18:15Helmond Sport - GraafschapCanlı
17:45Hala - Al-NajmaCanlı
17:45East Riffa Club - RiffaCanlı
17:45Urartu - VanCanlı
17:45Olympiakos Nicosia - Apollon LimassolCanlı
17:45Voluntari - Viitorul ConstanțaCanlı
17:30Jahra SC Kuwait - Al-Arabi SC KuwaitCanlı
17:15Al-Arabi SC Katar - SalalCanlı
19:00Akhisar Belediyespor - Menemen Belediyespor
19:00Ayacucho - Carlos Stein
19:00Deportivo Llacuabamba - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
19:00Essentuki - Tuapse
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
19:30Lamia - Panetolikos
19:30West Bromwich Albion - Burnley
19:30WBA - Burnley (S SPORT HD)
19:45Ajax - Utrecht
19:45Rayyan - Al-Wakrah Sport Club
19:45Derry City - Dundalk
19:55Fahaheel - Kazma Sporting Club
19:55Salibikhaet - Al-Sahel Kuwait
20:00Limassol - Enosis Neon Paralimni
20:00Nouadhibou - Tevragh-Zeina
20:00Mjondalen IF - Notodden
20:00Galatasaray - Alanyaspor
20:00Gençlerbirliği - Denizlispor
20:00Nordsjælland - Randers
20:00Djurgårdens - Malmö
20:00Helsingborgs - Häcken
20:00Gençlerbirliği - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Galatasaray - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:15Botev Plovdiv - Etar 1924 Veliko Tarnovo
20:30Oostende - Lierse
20:30Cerrito - Club Atlético Villa Teresa
21:00Beerschot - Zulte Waregem
21:00Westerlo - Lommel United
21:00Kortrijk - KMSK Deinze
21:00Oud-Heverlee Leuven - Genk
21:00Brasiliense Futebol Clube - Villa Nova
21:00Roda JC Kerkrade - Telstar
21:00Schaffhausen - Aarau
21:00Szombathelyi Haladás - Győri
21:00Academica Clinceni - Steaua București
21:30Prudentopolis - Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda
21:30Aveley - Tilbury
21:30A. C. Krema 1908 - Tritium Calcio 1908
21:30Pauli - Nurnberg
21:30Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
21:45Coleshill Town - Biggleswade
21:45Market Drayton Town - Loughborough Dynamo
21:45Hellas Verona - Genoa
21:45Avant de Guingamp - Auxerre
21:45Guingamp - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:45Verona - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:00Goiania - Vitoria
22:00Sao Jose Porto Alegre - Tombense
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Hassania Agadir
22:00Alkmaar - Volendam
22:00Avellino 1912 - Juve Stabia
22:00Club Universitario de Deportes - Cusco
22:00Leeds United - Wolverhampton
22:00Leeds United - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:15Boavista Porto - Vitoria Guimaraes
22:45Albion Montevideo - Central Español
23:30Guayaquil City - Club Sport Emelec
23:30Atletico Grau - Universidad Técnica de Cajamarca
00:00Inter Playa del Carmen - Zitacuaro
01:00Rocha - Club Atletico Atenas
02:00Manaus - Botafogo da Paraíba
02:00Deportivo Cuenca - Portoviejo
02:00Alianza Petrolera - Rionegro Aguilas
02:00Bajai - Clube Atlético Mineiro
02:00Botafogo de Futebol e Regatas - Goiás Esporte Clube
02:15Carlos Mannucci - Sport Huancayo
02:30İngiltere Revolution - Philadelphia Union
04:00Deportivo Cali - Club Independiente Santa
05:00Club León - Club América
12:30Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs
13:00Gagra - Metalurgi Rustavi
13:00WIT Gürcistan Tiflis - Sioni Bolnisi
13:00Zugdidi - Samgurali Tskhaltubo
13:00Quang Nam - Dinh
13:00Nang - Song Lam Nghe An
13:00Vicem Hai Phong - Thanh Hoa
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
14:00Elazığspor - Kastamonuspor
14:00Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol
14:00Floresti - Sfîntul Gheorghe
14:00Ihefu - Azam
14:00Ruvu Shooting - KMC
14:00Than Quảng Ninh - Hoang Anh Gia Lai
14:30Kütahyaspor - Darıca Gençlerbirliği
14:30ACSO Filiasi - U Craiova 1948
14:30Slatina - ACSF Vointa Turnu Magurele
14:30Progresul Spartac Bükreş - Rapid București
14:30Soimii Lipova - Ripensia Timisoara
14:30Viitorul Selimbar - Universitatea Cluj
14:30Kütahyaspor - Darıca G.Birliği (A Spor HD)
15:15Hanoi T&T - Hong Linh Ha Tinh
15:30Napredak Kruševac - Zarkovo
16:00Šmartno 1928 - Krka
16:00Kagera Sugar - Dodoma
17:00İçel İdman Yurdu - Payasspor
17:00Deportes Iquique - Deportes La Serena
17:00İçel İY - Payaşspor (A Spor HD)
17:30Bahlinger - Schott Mainz
17:30Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali
17:40Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
17:40Al-Salmiya - Khaitan Sporting Club
18:00Banga Gargždai - VMFD Zalgiris Vilnius
18:00Lija Athletic - Gżira United
18:00Tarxien Rainbows - Santa Lucía
18:00Milsami - Zimbru Chișinău
18:25Ohud Medina - Jeel Club
18:30Mikkelin Palloilijat - Kotka
18:30Musan Salama - Vaasan Palloseura
18:30Akatemia - Jaro
19:00Eskişehirspor - Samsunspor
19:00Oberachern - Pforzheim
19:00Rudar Velenje - Maribor
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Gerasdorf - Schwechat
19:30Union La Calera - Huachipato
19:45Breda - Cambuur
19:45Eindhoven - N.E.C.
19:55Dynamo Kyiv - Juventus
19:55Zenit Saint Petersburg - Club Brugge
19:55Yarmouk Kuwait - Tadamun
19:55Burgan Sports Club - Qadsia
19:55Dinamo Kiev - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
19:55Zenit - Club Brugge (beIN SPORTS HD 3)
20:00Karşıyaka - Bergama Belediyespor
20:00Dynamo Dresden - Zwickau
20:00Uerdingen 05 - Wehen Wiesbaden
20:00Verl - Magdeburg
20:00Turkgucu Ataspor - Lübeck
20:00Waldhof Mannheim - Hansa Rostock
20:00Astoria Walldorf - 08 Homburg
20:00Frankfurt - Elversberg
20:00Kickers Offenbach - Giessen
20:00Hoffenheim - 1846
20:00Aalen - Hessen Kassel
20:00Hunfelder - Baunatal
20:00Sportfreunde Kladow - Polar Pinguin
20:00Donau - Koma Elektra
20:00Heiligenkreuz - Weinland Gamlitz
20:00Mettersdorf - Voitsberg
20:00Allerheiligen - Deutschlandsberger
20:00Esbjerg - Hvidovre
20:00Kolding - Hobro
20:00Taastrup Fodbold Club - Ledøje-Smørum Fodbold
20:00Shrewsbury Town - Bristol Rovers
20:00Cheltenham Town - Scunthorpe United
20:00Thun - Winterthur
20:00Neuchâtel Xamax - 1900
20:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
20:00Sūduva Marijampolė - Zalgiris Kaunas
20:00Karşıyaka - Bergama Bld. (A Spor HD)
20:30Neusiedl am See 1919 - Wiener Viktoria
20:30Gillingham - Portsmouth
20:30Morecambe - Mansfield Town
20:30Kriens - Grasshopper Club Zürich
20:30Chaves - Oliveirense
20:45Barmbek-Uhlenhorst - Concordia von 1907
21:00Amparo Athletico Club - Brasilis
21:00Flamengo - Sociedade Esportiva Itapirense
21:00Maua - Barcelona Esportivo Capela
21:00União Mogi das Cruzes - Mogi Das Cruzes
21:00Accrington Stanley - Fleetwood Town
21:00Blackpool - Charlton Athletic
21:00Doncaster Rovers - Ipswich Town
21:00Hull City - Wimbledon
21:00Lincoln City - Plymouth Argyle
21:00Oxford United - Milton Keynes Dons
21:00Sunderland - Crewe Alexandra
21:00Wigan Athletic - Peterborough United
21:00Barrow - Bolton Wanderers
21:00Cambridge United - Port Vale
21:00Colchester United - Forest Green Rovers
21:00Exeter City - Crawley Town
21:00Oldham Athletic - Carlisle United
21:00Stevenage - Newport County
21:00Aberdeen - Hamilton Academical
21:30Nuneaton Town - Ives Town
21:30Scarborough Athletic - Whitby Town
21:45Flint Town United - Bala Town
21:45North Leigh - Neots Town
21:45Winchester City FutbolClub - Bristol Manor Farm
21:45Burton Albion - Rochdale
21:45Northampton Town - Swindon Town
21:45Bradford City - Walsall
21:45Grimsby Town - Harrogate Town
21:45Salford City - Southend United
21:45Tranmere Rovers - Leyton Orient
21:45Chichester City - Cray Valley Paper Mills
21:45Hastings United - Three Bridges
21:45Brightlingsea Regent - Leatherhead
21:45Cheshunt - Hornchurch
21:45East Thurrock United - Horsham
21:45Enfield Town - Margate
21:45Lewes - Merstham
21:45Wingate & Finchley - Corinthian-Casuals
21:45Marske United - Ossett United
21:45Pontefract Collieries - Mossley
21:45Ramsbottom United - Kendal Town
21:45Runcorn Linnets - Tadcaster Albion
21:45Workington - Clitheroe
21:45Ashton United - Redcliffe
21:45Atherton Collieries - Bamber Bridge
21:45Basford United FutbolClub - Stafford Rangers
21:45Buxton - Mickleover Sports
21:45United of Manchester - Lancaster City
21:45Gainsborough Trinity - Stalybridge Celtic
21:45Grantham Town - Matlock Town
21:45South Shields - Morpeth Town
21:45Warrington Town - Nantwich Town
21:45Wealdstone - Chesterfield
21:45Galway United - Drogheda United
21:45San Giovanni - Murata
21:45Virtus - Folgore Falciano Calcio
21:45Bristol City - Middlesbrough
21:45Coventry City - Swansea City
21:45Huddersfield Town - Derby County
21:45Millwall - Luton Town
21:45Norwich City - Birmingham City
21:45Nottingham Forest - Rotherham United
22:00Paris Saint Germain - Manchester United (beIN SPORTS HD 2)
22:00Rennes - Krasnodar (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Barcelona - Ferencvaros (beIN SPORTS HD 3)
22:00Leipzig - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lazio - B.Dortmund (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Chelsea - Sevilla (beIN SPORTS HD 4)
22:00São José Esporte Clube - Suzano
22:00Pyramids - Horoya
22:00FC - Den Bosch
22:00O'Higgins - Curicó Unido
22:00Reading - Wycombe Wanderers
22:00ChievoVerona - Brescia Calcio
22:00Cittadella - Pordenone Calcio
22:00Ascoli Calcio 1898 - Reggiana 1919
22:00Empoli - SPAL
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
22:00Frosinone Calcio - Virtus Entella
22:00Reggina Calcio - Cosenza Calcio
22:00Vicenza Calcio - Salernitana 1919
22:00Chelsea - Sevilla
22:00Barcelona - Ferencvárosi
22:00Paris Saint-Germain - Manchester United
22:00Leipzig - İstanbul Başakşehir
22:00Lazio - Borussia Dortmund
22:00Stade Rennais - Krasnodar
22:15Ħamrun Spartans - Birkirkara
22:15Zejtun Corinthians - Balzan
22:30América Futebol Clube Minas Gerais - Grêmio Esportivo Brasil
22:30Estoril Praia - Feirense
00:00Deportivo La Guaira - Trujillanos
01:00Tepatitlan de Morelos - Atlante
01:15Santos - Defensa (S SPORT HD)
01:15Maceio - Botafogo FC Ribeirao Preto
01:15Esporte Clube Juventude - Avaí Futebol Clube
01:15Oeste Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
01:15Club Olimpia - Delfin
01:15Santos - Defensa y Justicia
03:30River Plate - LDU Quito (S SPORT HD)
03:30Operario Ferroviario - Cruzeiro Esporte Clube
03:30Peñarol - Clube Atlético Paranaense
03:30Club Atlético River Plate - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:30Colo-Colo - Club Jorge Wilstermann
03:30São Paulo - Deportivo Binacional
03:30Nashville - Dallas
10:30Shenzhen - Tianjin Teda
12:00Tekstilshchik Ivanovo - Arsenal Tula
12:00Vissel Kobe - Kashima Antlers
12:30Kyoto Sanga - Giravanz Kitakyushu
13:00Erokspor - Arnavutköy Bld. (A Spor HD)
13:00Albirex Niigata - Fagiano Okayama
13:00Ehime - V-Varen Nagasaki
13:00Machida Zelvia - Avispa Fukuoka
13:00United Ichihara Chiba - Zweigen Kanazawa
13:00Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
13:00Mito HollyHock - Montedio Yamagata
13:00Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
13:00Thespakusatsu Gunma - Ventforet Kofu
13:00Tokyo Verdy - Júbilo Iwata
13:30Giresunspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Tochigi - Ryūkyū
13:30Shonan Bellmare - Sagan Tosu
13:30Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
14:30Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
14:30Concordia Chiajna - Mioveni
14:30Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploiești
14:30Axiopolis - Farul Constanța
14:30Sanmartin - Comuna Recea
14:30Brașov - Csikszereda Miercurea Ciuc
14:30Ghiroda - Poli Timisoara
14:30Husana Husi - Focsani
14:30Mostistea Ulmu - Dunărea Călărași
14:30Somuz Falticeni - Ceahlăul Piatra Neamț
14:30Viitorul Daesti - Viitorul Pandurii Targu
14:35Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune
15:00Tekirdağspor - Silivrispor (A Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Orenburg - Soçi
17:00Santiago Wanderers - Deportes Antofagasta
17:15Apollon Smyrni - Giannina
17:30Espanyol - Mirandés
18:00Dynamo Bryansk - Tambov
18:00Krylia Sovetov - Rotor Volgograd
18:10Narva Trans - Flora Tallinn
18:30Kajaani - MYPA
18:30Górnik Łęczna - Arka Gdynia
18:30Nizhniy Novgorod - Khimki
18:30Shinnik Yaroslavl - Akhmat
18:30Waalwijk - Zwolle
19:00Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
19:00Altınordu - Altay (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Fethiyespor - Nazilli Bld. (A Spor HD)
19:00Skive - Vendsyssel
19:00Chrobry Głogów - Nieciecza
19:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
19:00Chertanovo Moskova - FC
19:00Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskova
19:00Veles Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
19:30Fremad Amager - Helsingør
19:30Coquimbo Unido - Universidad de Concepción
19:30Hamburger - Erzgebirge
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
19:55Salzburg - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 2)
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk
19:55Bull Salzburg - Lokomotiv Moskova
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt 04
20:00Viktoria Köln - Bayern Munich
20:00Hallescher - Meppen
20:00SpVgg Unterhaching - Duisburg
20:001860 München - Saarbrucken
20:00Køge - Fredericia
20:00Eskilstuna - Trelleborgs
20:00Dalkurd - Sundsvall
20:00Degerfors - Örgryte
20:00Norrby - Halmstads
20:00Östers - Umeå
20:00Vasteras - Akropolis
20:00Lugo - Girona
20:00Ponferradina - Tenerife
20:00Las Palmas - Castellon
20:00Lecce - Cremonese
21:45Cray Wanderers - Bognor Regis Town
21:45Kingstonian - Potters Bar Town
21:45Cardiff City - Bournemouth
21:45Queens Park Rangers - Preston North
21:45Sheffield Wednesday - Brentford
21:45Stoke City - Barnsley
21:45Watford - Blackburn Rovers
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
22:00Club Universidad de Şili - Audax Italiano
22:00Ajax - Liverpool
22:00Bayern Munich - Atletico Madrid
22:00Midtjylland - Atalanta
22:00Internazionale Milano - Borussia Monchengladbach
22:00Manchester City - Porto
22:00Olympiacos - Olympique de Marseille
22:30Sabadell - Alcorcón
22:30Fuenlabrada - Logroñés
22:30Almería - Cartagena
23:00Deportivo Pereira - Tigres Futbol Club
23:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportes Quindío
00:30Unión Española - Cobresal
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
02:00Equidad - Cúcuta Deportivo
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
04:00Boyacá Chicó - Real Santander
04:00Envigado Fútbol Club - Once Caldas
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Dalian
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng Taishan
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Leganés - Real Zaragoza
18:00HIFK - RoPS
18:30Honka - Lahti
18:30Mariehamn - HJK
18:30Kuopion Palloseura - Haka
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Ilves
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:00Silkeborg - Viborg
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
20:00Brage - Ljungskile
20:00Jönköpings Södra - GAIS
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:30Málaga - Sporting de Gijón
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
02:00Rionegro Aguilas - Leones
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaragücü - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
18:00Capljina Lasta - BratunacCanlı
18:50Lakers - Sonics
19:00Cibona - Vrijednosnice Osijek
19:00Zadar - Krka
19:00Spartak Pleven - Balkan Botevgrad
19:20Kings - Suns
19:30Khimki - Astana
19:50Sonics - Kings
20:20Lakers - Suns
20:50Suns - Sonics
21:00Sibenka - Dubrava Zagreb
21:00REG - IPRC-Kigali
21:00Triglav - Hopsi Polzela
21:00Bizoni - Chameleon
21:20Lakers - Kings
21:50Leningrad - Chameleon
22:00Strasbourg - Boulazac Basket Dordogne
22:40Bizoni - Leningrad
01:30Club Athletico Paulistano - Corinthians
03:15Urupan de Pando - Atletico Cordon
13:00Fukushima Firebonds - Earthfriends Tokyo Z
14:00Lokomotiv Kuban - UNICS
14:00Zenit Saint-Petersburg - Nizhny Novgorod
16:00Kayseri Basket - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
18:00Wakrah - Al-Arabi
18:30Basket Kotka - Salon Vilpas Vikings
18:30Dzūkija - Pieno žvaigždės
19:00Bahçeşehir Koleji - Partizan
19:00Levallois Metropolitans - Mornar Basket
19:00Ahli Manama - Manama
19:30Andrezieux Boutheon - USAP
20:00Barcelona Bàsquet - Delteco
21:00Dolomiti Energia Trentino - Cedevita Olimpija
21:00Orchies - Mulhouse Basket
21:00Gamarde - Toulouse
21:00Vosges - Maritime Boulogne
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Saint Vallier Basket Drome
21:00Rochelle Rupella - Union Tarber Lourdes
21:00Rueil - Etoile Angers
21:00Union Basket Chartres Metropole - Caen Basket Calvados
21:00Union Rennes - Aurore de Vitre
21:00Metropole - Lorient
21:00Saint Quentin - Lille Metropole Basket
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Bakken Bears
21:30Dijon Bourgogne - Keravnos
21:30Stade de Vanves - Bordeaux
21:30Vendee Challans Basket - Sables Vendee
21:45Joventut Badalona - Venezia (S SPORT 2 HD)
21:45FIATC Joventut Badalona - Reyer Venezia Mestre
22:15Real Madrid Baloncesto - Obradoiro
23:00Moscavide - Scalipus
14:00OGM Orman - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
20:00Bursaspor - Gran Canaria (tivibu SPOR HD)
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)
20:00Žalgiris - Valencia
21:00Alba Berlin - Saski Baskonia
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
18:00Aleksandr Morozov - Andrey PasternakCanlı
18:00Dmitry Ostrovsky - Vladislav SkoblikovCanlı
17:30Ekaterina Pavlenko - Daria ShaugaCanlı
17:15Dusan Lajovic - Frances TiafoeCanlı
16:45Sumit Nagal - Miomir KecmanovicCanlı
19:00Alexei Popyrin - Adrian Mannarino
19:00Egor Gerasimov - Daniel Altmaier
19:00Antoine Hoang - Viktor Troicki
19:00Ekaterina Dzehalevich - Elena Bairasheuskaya
19:00Chun Hsin Tseng - Marvin Moeller
19:00Mayo Hibi - Conny Perrin
19:00Renata Zarazua - Catherine Harrison
19:05Kristyna Pliskova - Maria Sakkari
19:20Ashley Lahey - Varvara Lepchenko
19:30Jesper De Jong - Kacper
19:30Kimmer Coppejans - Humbert
20:00Eugenie Bouchard - Alexa Glatch
20:00Kenya Jones - Gabriela Talaba
20:00Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
20:30Marin Cilic - Steve Johnson
20:30Ankita Raina - Jovana Jovic
20:30Claire - Gabriela
20:30Barbora Krejcikova - Tereza Martincova
21:00Artem Avsievich - Gleb Baklanov
21:00Anney Laska - Nikita Starkou
21:30Veronica Cepede Royg - Sophie Chang
21:30Aleksandr Afanasenko - Gest
22:00Katie Volynets - Kyoka Okamura
22:00Priska Madelyn Nugroho - Marie Benoit
22:10Magdalena Frech - Jamie Loeb
23:00Pavel Filin - Gennady Urbanovich
23:00Pavel Leonchik - Ilya Torsunov
01:00Zhan Skindzer - Timofey Basalygo
01:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
02:00Yuriy Maksimenko - Pavel Leonchik
03:00Aleksander Vasilevski - Karina Silkina
03:00Mark Pashukevich - Anastasiya Abramovich
04:00Daniil Budov - Igor Yanushkevich
05:00Yaroslav Narkevich - Roman Gumenyuk
05:00Semen Sharlay - Ekaterina Pavlenko
10:00Daniel Masur - Gregoire Barrere
10:00Federico Delbonis - Brayden Schnur
10:00Mats Rosenkranz - Maxime Cressy
10:00Yannick Maden - Yannick Hanfmann
10:00Zdenek Kolar - Sebastian Korda
10:00Tristan Lamasine - Peter Polansky
10:05Alexey Vatutin - Nino Serdarusic
10:05Frederico Ferreira Silva - Dmitry Popko
11:30Illya Marchenko - Martin Klizan
12:00Aljaz Bedene - Milos Raonic
12:00Nishikori - Pablo Andujar
12:00Richard Gasquet - Alex De Minaur
12:00Taylor Harry Fritz - Reilly Opelka
12:00Zizou Bergs - Albert Ramos
12:00Gille/Vliegen - Arevalo/O'Mara
12:00Jan-Lennard Struff - Marco Cecchinato
12:00Brkic/Skugor - Klaasen/Mclachlan
12:00Inglot/Qureshi - Zverev/Zverev
12:00Krawietz/Mies - Verdasco/Davidovich Fokina
12:00Begemann/Pel - Lenz/Maden
12:00Glasspool/Lawson - Raja/Ramanathan
12:00Masur/Hoang - Fallert/Haerteis
12:00Weissborn/Cerretani - Walkow/Drzewiecki
12:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Rijthoven
12:00Raul Brancaccio - Sebastian Baez
12:00Timo Stodder - Khumoun Sultanov
12:00Borna Gojo - Clarke
12:00Roberto Marcora - Mohamed Safwat
12:00Sebastian Ofner - Altuğ Çelikbilek
13:00Dayana Yastremskaya - Jennifer Brady
13:00Elena Rybakina - Darya Kasatkina
13:00Shuai Zhang - Karolina Muchova
13:00Veronika Kudermetova - Donna Vekić
13:00Marray/Skupski - Bopanna/Middelkoop
13:00Monroe/Fritz - Norrie/Evans
13:00Nielsen/Puetz - Bolelli/Gonzalez
13:00Nishikori/Uchiyama - Martin/Rojer
13:00Fernando Verdasco - John Millman
13:00Daniell/Oswald - Altmaier/Otte
13:00Matos/Meligeni Rodrigues Alves - Zielinski/Reese
13:00Gonzalez/Skupski - Melzer/Roger-Vasselin
13:00Kubot/Melo - Nys/Erlich
13:00Lindstedt/Auger Aliassime - Purcell/Saville
13:00Sandgren/Sharan - Marach/Pavic
13:00Blinkova/Kudermetova - Linette/Teichmann
13:00Flipkens/Schuurs - Hradecka/Klepac
13:00Kichenok/Niculescu - Olaru/Friedsam
13:00Mertens/Sabalenka - Maleckova/Skamlova
13:00Voracova/Lister - Krejcikova/Siniakova
13:10Constant Lestienne - Tobias Kamke
13:10Lukas Lacko - Hans Rehberg
13:10Marc-Andrea Huesler - Dustin Brown
13:10Maximilian Marterer - Mikael Torpegaard
13:30Julian Lenz - Juan Pablo Ficovich
14:00Elliot Benchetrit - İlkel
15:00Elias Ymer - Jaume Antoni Munar Clar
15:00Damir Dzumhur - Alejandro Davidovich Fokina
15:00Tennys Sandgren - Pierre-Hugues Herbert
15:00Brown/Schnur - Galdos/Huesler
15:15Danilo Petrovic - Dennis Novak
19:00Katerina Siniakova - Cori Gauff
20:30Rehberg/Stebe - Weindl/Schnaitter
21:00Barbora Zahlavova Strycova - Jabeur
11:00Ivashka/Ferreira Silva - Goransson/Sitak
12:00Amanda Anisimova - Elise Mertens
12:00Jelena Ostapenko - Petra Martic
12:00Maxime Janvier - Benjamin Bonzi
12:00A. Behar/Escobar - Kirkin/Kirci