logo
beIN SPORTS HD 1
Retrobet TV ile Canlı maç izle
08:10Gladiators - SpartansCanlı
07:48Munich - BVBCanlı
12:30Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs
13:00Gagra - Metalurgi Rustavi
13:00WIT Gürcistan Tiflis - Sioni Bolnisi
13:00Zugdidi - Samgurali Tskhaltubo
13:00Quang Nam - Dinh
13:00Nang - Song Lam Nghe An
13:00Vicem Hai Phong - Thanh Hoa
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
14:00Elazığspor - Kastamonuspor
14:00Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol
14:00Floresti - Sfîntul Gheorghe
14:00Ihefu - Azam
14:00Ruvu Shooting - KMC
14:00Than Quảng Ninh - Hoang Anh Gia Lai
14:30Kütahyaspor - Darıca Gençlerbirliği
14:30ACSO Filiasi - U Craiova 1948
14:30Slatina - ACSF Vointa Turnu Magurele
14:30Progresul Spartac Bükreş - Rapid București
14:30Soimii Lipova - Ripensia Timisoara
14:30Kütahyaspor - Darıca G.Birliği (A Spor HD)
15:15Hanoi T&T - Hong Linh Ha Tinh
15:30Napredak Kruševac - Zarkovo
16:00Gornik 09 Myslowice - Pogoń Imielin
16:00Šmartno 1928 - Krka
16:00Kagera Sugar - Dodoma
17:00İçel İdman Yurdu - Payasspor
17:00Deportes Iquique - Deportes La Serena
17:00İçel İY - Payaşspor (A Spor HD)
17:30Bahlinger - Schott Mainz
17:30Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali
17:40Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
17:40Al-Salmiya - Khaitan Sporting Club
18:00Banga Gargždai - VMFD Zalgiris Vilnius
18:00Lija Athletic - Gżira United
18:00Tarxien Rainbows - Santa Lucía
18:00Milsami - Zimbru Chișinău
18:25Ohud Medina - Jeel Club
18:30SalPa - Kaarinan Pojat
18:30Mikkelin Palloilijat - Kotka
18:30Musan Salama - Vaasan Palloseura
18:30Akatemia - Jaro
19:00Rudar Velenje - Maribor
19:00Eskişehirspor - Samsunspor
19:00Oberachern - Pforzheim
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:15Al-Merrikh - Wadi
19:30Gerasdorf - Schwechat
19:30Union La Calera - Huachipato
19:45Breda - Cambuur
19:45Eindhoven - N.E.C.
19:55Dynamo Kyiv - Juventus
19:55Zenit Saint Petersburg - Club Brugge
19:55Yarmouk Kuwait - Tadamun
19:55Dinamo Kiev - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
19:55Burgan Sports Club - Qadsia
19:55Zenit - Club Brugge (beIN SPORTS HD 3)
20:00Shrewsbury Town - Bristol Rovers
20:00Cheltenham Town - Scunthorpe United
20:00Karşıyaka - Bergama Belediyespor
20:00Dynamo Dresden - Zwickau
20:00Karşıyaka - Bergama Bld. (A Spor HD)
20:00Uerdingen 05 - Wehen Wiesbaden
20:00Verl - Magdeburg
20:00Turkgucu Ataspor - Lübeck
20:00Waldhof Mannheim - Hansa Rostock
20:00Astoria Walldorf - 08 Homburg
20:00Frankfurt - Elversberg
20:00Kickers Offenbach - Giessen
20:00Hoffenheim - 1846
20:00Aalen - Hessen Kassel
20:00Hunfelder - Baunatal
20:00Sportfreunde Kladow - Polar Pinguin
20:00Donau - Koma Elektra
20:00Heiligenkreuz - Weinland Gamlitz
20:00Mettersdorf - Voitsberg
20:00Allerheiligen - Deutschlandsberger
20:00Esbjerg - Hvidovre
20:00Kolding - Hobro
20:00Taastrup Fodbold Club - Ledøje-Smørum Fodbold
20:00Thun - Winterthur
20:00Neuchâtel Xamax - 1900
20:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
20:00Sūduva Marijampolė - Zalgiris Kaunas
20:30Neusiedl am See 1919 - Wiener Viktoria
20:30Kirchbichl - Innsbruck
20:30Gillingham - Portsmouth
20:30Morecambe - Mansfield Town
20:30Kriens - Grasshopper Club Zürich
20:30Chaves - Oliveirense
20:45Barmbek-Uhlenhorst - Concordia von 1907
21:00Aberdeen - Hamilton Academical
21:00Amparo Athletico Club - Brasilis
21:00Flamengo - Sociedade Esportiva Itapirense
21:00Maua - Barcelona Esportivo Capela
21:00União Mogi das Cruzes - Mogi Das Cruzes
21:00Accrington Stanley - Fleetwood Town
21:00Blackpool - Charlton Athletic
21:00Doncaster Rovers - Ipswich Town
21:00Hull City - Wimbledon
21:00Lincoln City - Plymouth Argyle
21:00Oxford United - Milton Keynes Dons
21:00Sunderland - Crewe Alexandra
21:00Wigan Athletic - Peterborough United
21:00Barrow - Bolton Wanderers
21:00Cambridge United - Port Vale
21:00Colchester United - Forest Green Rovers
21:00Exeter City - Crawley Town
21:00Oldham Athletic - Carlisle United
21:00Stevenage - Newport County
21:00Tranmere Rovers - Leyton Orient
21:30B36 Torshavn - 07 Vestur
21:30Nuneaton Town - Ives Town
21:30Scarborough Athletic - Whitby Town
21:45Bristol City - Middlesbrough
21:45Coventry City - Swansea City
21:45Huddersfield Town - Derby County
21:45Millwall - Luton Town
21:45Norwich City - Birmingham City
21:45Nottingham Forest - Rotherham United
21:45Flint Town United - Bala Town
21:45North Leigh - Neots Town
21:45Winchester City FutbolClub - Bristol Manor Farm
21:45Burton Albion - Rochdale
21:45Northampton Town - Swindon Town
21:45Bradford City - Walsall
21:45Grimsby Town - Harrogate Town
21:45Salford City - Southend United
21:45Chichester City - Cray Valley Paper Mills
21:45Hastings United - Three Bridges
21:45Brightlingsea Regent - Leatherhead
21:45Cheshunt - Hornchurch
21:45East Thurrock United - Horsham
21:45Enfield Town - Margate
21:45Lewes - Merstham
21:45Wingate & Finchley - Corinthian-Casuals
21:45Marske United - Ossett United
21:45Ramsbottom United - Kendal Town
21:45Runcorn Linnets - Tadcaster Albion
21:45Workington - Clitheroe
21:45Atherton Collieries - Bamber Bridge
21:45Basford United FutbolClub - Stafford Rangers
21:45Buxton - Mickleover Sports
21:45United of Manchester - Lancaster City
21:45Gainsborough Trinity - Stalybridge Celtic
21:45Grantham Town - Matlock Town
21:45South Shields - Morpeth Town
21:45Warrington Town - Nantwich Town
21:45Wealdstone - Chesterfield
21:45Galway United - Drogheda United
21:45San Giovanni - Murata
21:45Virtus - Folgore Falciano Calcio
22:00Chelsea - Sevilla
22:00Barcelona - Ferencvárosi
22:00Paris Saint-Germain - Manchester United
22:00Leipzig - İstanbul Başakşehir
22:00Lazio - Borussia Dortmund
22:00Stade Rennais - Krasnodar
22:00Reading - Wycombe Wanderers
22:00ChievoVerona - Brescia Calcio
22:00Cittadella - Pordenone Calcio
22:00Ascoli Calcio 1898 - Reggiana 1919
22:00Empoli - SPAL
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
22:00Frosinone Calcio - Virtus Entella
22:00Reggina Calcio - Cosenza Calcio
22:00Vicenza Calcio - Salernitana 1919
22:00São José Esporte Clube - Suzano
22:00Pyramids - Horoya
22:00FC - Den Bosch
22:00O'Higgins - Curicó Unido
22:00Barcelona - Ferencvaros (beIN SPORTS HD 3)
22:00Rennes - Krasnodar (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Paris Saint Germain - Manchester United (beIN SPORTS HD 2)
22:00Leipzig - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lazio - B.Dortmund (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Chelsea - Sevilla (beIN SPORTS HD 4)
22:15Ħamrun Spartans - Birkirkara
22:15Zejtun Corinthians - Balzan
22:30América Futebol Clube Minas Gerais - Grêmio Esportivo Brasil
22:30Estoril Praia - Feirense
00:00Deportivo La Guaira - Trujillanos
01:00Tepatitlan de Morelos - Atlante
01:15Club Olimpia - Delfin
01:15Santos - Defensa y Justicia
01:15Maceio - Botafogo FC Ribeirao Preto
01:15Esporte Clube Juventude - Avaí Futebol Clube
01:15Oeste Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
01:15Santos - Defensa (S SPORT HD)
03:05Atletico Morelia - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
03:30Peñarol - Clube Atlético Paranaense
03:30Club Atlético River Plate - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:30Colo-Colo - Club Jorge Wilstermann
03:30São Paulo - Deportivo Binacional
03:30Nashville - Dallas
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Associação Chapecoense de Futebol
03:30Operario Ferroviario - Cruzeiro Esporte Clube
03:30River Plate - LDU Quito (S SPORT HD)
05:05Tampico Madero - Pumas Tabasco
10:30Shenzhen - Tianjin Teda
11:00Kızıljar - Taraz
12:00Vissel Kobe - Kashima Antlers
12:00Gold Coast United - Gold Coast Knights
12:30Brisbane City - Peninsula Power FutbolClub
12:30Kyoto Sanga - Giravanz Kitakyushu
13:00Erokspor - Arnavutköy Bld. (A Spor HD)
13:00Kataller Toyama - Vanraure Hachinohe
13:00Albirex Niigata - Fagiano Okayama
13:00Ehime - V-Varen Nagasaki
13:00Machida Zelvia - Avispa Fukuoka
13:00United Ichihara Chiba - Zweigen Kanazawa
13:00Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
13:00Mito HollyHock - Montedio Yamagata
13:00Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
13:00Thespakusatsu Gunma - Ventforet Kofu
13:00Tokyo Verdy - Júbilo Iwata
13:30Shonan Bellmare - Sagan Tosu
13:30Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
13:30Giresunspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Tochigi - Ryūkyū
14:00Çorum Belediyespor - Niğde Belediyespor
14:00Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediyespor
14:00Hacettepe - Kahramanmaraşspor
14:00Karacabey Belediyespor - Belediye Vanspor
14:00Mamak - Eyüpspor
14:00Manisa - Ergene Velimeşe Spor
14:00Pendikspor - Konyaspor 1922
14:00Sakaryaspor - Pazarspor
14:00Sarıyer - Ankara Demirspor
14:00Serik Belediyespor - Turgutluspor
14:00Utaş Uşakspor - Erzincanspor
14:00Zonguldak Kömürspor - Amedspor
14:00Legia Warsaw - Legionovia Legionowo
14:30Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
14:30Concordia Chiajna - Mioveni
14:30Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploiești
14:30Axiopolis - Farul Constanța
14:30Sanmartin - Comuna Recea
14:30Brașov - Csikszereda Miercurea Ciuc
14:30Ghiroda - Poli Timisoara
14:30Husana Husi - Focsani
14:30Mostistea Ulmu - Dunărea Călărași
14:30Somuz Falticeni - Ceahlăul Piatra Neamț
14:30Viitorul Daesti - Viitorul Pandurii Targu
14:35Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune
15:00Zeta - Ibar Rozaje
15:00Iskra Danilovgrad - Titograd
15:00Petrovac - Dečić
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Arsenal Tula
15:00Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskova
15:00Tekirdağspor - Silivrispor (A Spor HD)
15:00Podgorica - Jezero Plav
15:30Gwarek - Polonia Nysa
16:00Krupa na Vrbasu - Sarajevo
16:00Rudar Kakanj - Borac Banja Luka
16:00Rudar Prijedor - Zvijezda 09
16:00Velež Mostar - Široki Brijeg
16:00Željezničar Sarajevo - Gorazde
16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina
16:00Südtirol - Carpi 1909
16:00Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce
16:00Podhale - Podlasie
16:00Nizhniy Novgorod - Khimki
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin
17:00Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
17:00Orenburg - Soçi
17:00Santiago Wanderers - Deportes Antofagasta
17:15Apollon Smyrni - Giannina
17:30Espanyol - Mirandés
18:00Szeged 2011 - Gyirmot Sportegyesulet
18:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
18:00Elana Toruń - Starogard Gdanski
18:00Dynamo Bryansk - Tambov
18:00Krylia Sovetov - Rotor Volgograd
18:10Narva Trans - Flora Tallinn
18:30Kajaani - MYPA
18:30AlbinoLeffe - Renate
18:30Shinnik Yaroslavl - Akhmat
18:30Waalwijk - Zwolle
18:40Górnik Łęczna - Arka Gdynia
19:00Skive - Vendsyssel
19:00Mantova - Matelica
19:00Chrobry Głogów - Nieciecza
19:00Ruch Chorzow - Zagłębie II Lubin
19:00Chertanovo Moskova - FC
19:00Veles Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:00Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
19:00Kocaelispor - İnegölspor
19:00Altınordu - Altay (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Fethiyespor - Nazilli Bld. (A Spor HD)
19:15Dellach-Gail - Völkermarkt
19:30Fremad Amager - Helsingør
19:30Atletico Arezzo - Calcio Padova
19:30Legnago Salus - Perugia Calcio
19:30Pesaro - Triestina Calcio
19:30Potenza - Teramo
19:30Paganese Calcio 1926 - Virtus Francavilla
19:30Città di Palermo - Turris Neapolis 1944
19:30Livorno Calcio - Novara Calcio
19:30Aurora Pro Patria 1919 - Lucchese
19:30Alessandria Calcio 1912 - Grosseto
19:30Città di Pontedera - Calcio Lecco 1912
19:30Ksar - Police
19:30Coquimbo Unido - Universidad de Concepción
19:30Hamburger - Erzgebirge
19:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk
19:55Bull Salzburg - Lokomotiv Moskova
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
19:55Salzburg - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 2)
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt 04
20:00Viktoria Köln - Bayern Munich
20:00Hallescher - Meppen
20:00SpVgg Unterhaching - Duisburg
20:001860 München - Saarbrucken
20:00Fernvald - Waldgirmes
20:00Rot-Weiss Walldorf - Ginsheim
20:00Neuhof 1910 - Hanau 93
20:00Lehnerz - Buchonia Flieden
20:00Türk Gücü Friedberg - Dietkirchen
20:00First Vienna - 13
20:00Fortuna 05 - Avusturya XIII
20:00LAC-Inter - Nußdorfer
20:00Køge - Fredericia
20:00Eskilstuna - Trelleborgs
20:00Dalkurd - Sundsvall
20:00Degerfors - Örgryte
20:00Norrby - Halmstads
20:00Östers - Umeå
20:00Vasteras - Akropolis
20:00Lugo - Girona
20:00Ponferradina - Tenerife
20:00Las Palmas - Castellon
20:00Lecce - Cremonese
20:30Vilbel - Erlensee
20:30Viktoria Griesheim - Steinbach
20:30Rot-Weiß Hadamar - 1931 Eddersheim
20:30Kleve - Velbert
20:30Meerbusch - Schwarz-Weiß Essen
20:30Sportfreunde Baumberg - SpVgg Sterkrade-Nord
20:30SpVgg 04 Ratingen - SSVg Velbert
20:30TuRU Düsseldorf - Mönchengladbach 1894
20:30Velbert - Jahn Dinslaken-Hiesfeld
20:30Heeslinger - Spelle-Venhaus
20:30Strausberg - Hertha 03 Zehlendorf
20:30Essling - Siemens
20:30KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
21:00Zeilsheim - Hessen Dreieich
21:00Siegburger SV 04 - Duren
21:00Niederwenigern - Cronenberger
21:45Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Mauerwerk
21:45Cray Wanderers - Bognor Regis Town
21:45Kingstonian - Potters Bar Town
21:45Cesena - Alma Juventus Fano 1906
21:45Fermana - Gubbio 1910
21:45Imolese Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
21:45Modena - FeralpiSalò
21:45Ravenna - Virtusvecomp Verona
21:45Calcio Catania - Ternana Calcio
21:45Casertana - Catanzaro 1929
21:45Monopoli - Bari
21:45Cardiff City - Bournemouth
21:45Viterbese Castrense - Bisceglie 1913 Don
21:45Queens Park Rangers - Preston North
21:45Carrarese Calcio - Pistoiese
21:45Sheffield Wednesday - Brentford
21:45Piacenza Calcio 1919 - Olbia Calcio
21:45Stoke City - Barnsley
21:45Pro Sesto - Giana Erminio
21:45Watford - Blackburn Rovers
22:00Ajax - Liverpool
22:00Bayern Munich - Atletico Madrid
22:00Midtjylland - Atalanta
22:00Internazionale Milano - Borussia Monchengladbach
22:00Manchester City - Porto
22:00Olympiacos - Olympique de Marseille
22:00Club Universidad de Şili - Audax Italiano
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
22:05SNIM - Tidjikja
22:30Sabadell - Alcorcón
22:30Fuenlabrada - Logroñés
22:30Almería - Cartagena
23:00Deportivo Pereira - Tigres Futbol Club
23:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportes Quindío
00:30Unión Española - Cobresal
00:40Nouakchott King's - Kedia
01:00Cuiabá Esporte Clube - Paraná Clube
01:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Confianca
01:00Coyotes de Tlaxcala - Cimarrones de Sonora
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
02:00Equidad - Cúcuta Deportivo
03:00Universidad de Guadalajara - Cancun
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
03:30Independiente del Valle - Barcelona Sporting Club
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
04:00Boyacá Chicó - Real Santander
04:00Envigado Fútbol Club - Once Caldas
05:00Dorados de Sinaloa - Tapatio
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Dalian
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng Taishan
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Leganés - Real Zaragoza
18:00HIFK - RoPS
18:30Honka - Lahti
18:30Mariehamn - HJK
18:30Kuopion Palloseura - Haka
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Ilves
18:30Calcio Como - Pergolettese 1932
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:00Silkeborg - Viborg
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
20:00Kray - Bocholt
20:00Brage - Ljungskile
20:00Jönköpings Södra - GAIS
20:30Union Nettetal - SpVg Schonnebeck
20:30Teutonia St. Tonis - Monheim
21:00Duisburg - Düsseldorf West
21:45Foggia Calcio - Avellino 1912
21:45Juve Stabia - Cavese
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:30Málaga - Sporting de Gijón
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
02:00Rionegro Aguilas - Leones
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
18:40Widzew Łódź - Belchatow
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
19:00Varaždin - Slaven Belupo
19:00Tychy - Jastrzębie
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:30Dornbirn 1913 - Horn
19:30Avusturya Wien - Avusturya Lustenau
19:30Grazer - Amstetten
19:30Juniors - Kapfenberger
19:30Lafnitz - Austria Klagenfurt
19:30Vorwarts Steyr - Rapid Wien
19:30Wacker Innsbruck - Blau-Weiß Linz
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:05CWKS Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz
21:00Universitatea Craiova - Academica Clinceni
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:30Stuttgart - Köln
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:45Sassuolo Calcio - Torino
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:00Stade Rennais - Angers
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:30Tondela - Portimonense
03:30Nashville - İngiltere Revolution
03:30Puebla - Club León
03:40Barranquilla - Unión Magdalena
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
06:00Shenzhen Aviators - Guangdong Southern TigersCanlı
10:30Fujian Quanzhou Bank - Sichuan Blue Whales
10:30Jilin Northeast Tigers - Jiangsu Dragons
11:00Magnolia Hotshots - Meralco Bolts
13:00Fukushima Firebonds - Earthfriends Tokyo Z
13:00Seoul Samsung Thunders - Incheon ET Land Elephants
13:45Blackwater Elite - Alaska Aces
14:00Lokomotiv Kuban - UNICS
14:00Zenit Saint-Petersburg - Nizhny Novgorod
15:00Shanghai Dongfang Sharks - Shanxi Fenjiu Loongs
15:00Shougang Beijing Ducks - Zhejiang Golden Bulls
16:00Kayseri Basket - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
18:00Wakrah - Al-Arabi
18:30Juventus Utena - Suduva-Mantinga Marijampole
18:30Dzūkija - Pieno žvaigždės
18:30Basket Kotka - Salon Vilpas Vikings
19:00Ahli Manama - Manama
19:00Bahçeşehir Koleji - Partizan
19:00Levallois Metropolitans - Mornar Basket
19:30Andrezieux Boutheon - USAP
20:00Barcelona Bàsquet - Delteco
20:00Zadar - Skrljevo
21:00Dolomiti Energia Trentino - Cedevita Olimpija
21:00Orchies - Mulhouse Basket
21:00Gamarde - Toulouse
21:00Vosges - Maritime Boulogne
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Saint Vallier Basket Drome
21:00Rochelle Rupella - Union Tarber Lourdes
21:00Rueil - Etoile Angers
21:00Union Basket Chartres Metropole - Caen Basket Calvados
21:00Union Rennes - Aurore de Vitre
21:00Metropole - Lorient
21:00Saint Quentin - Lille Metropole Basket
21:00BBC - Patriots Kigali
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Bakken Bears
21:30Dijon Bourgogne - Keravnos
21:30Stade de Vanves - Bordeaux
21:30Vendee Challans Basket - Sables Vendee
21:45FIATC Joventut Badalona - Reyer Venezia Mestre
21:45Joventut Badalona - Venezia (S SPORT 2 HD)
22:15Real Madrid Baloncesto - Obradoiro
23:00Moscavide - Scalipus
14:00OGM Orman - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
20:00Bursaspor - Gran Canaria (tivibu SPOR HD)
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)
20:00Žalgiris - Valencia
21:00Alba Berlin - Saski Baskonia
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
20:30Anadolu Efes - ASVEL Lyon-Villeurbanne
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
08:13Mikhail Mullabaev - Nikita NefedovCanlı
08:10Mikhail Malakhovich - Semen SharlayCanlı
08:00Denis Davydov - Diana StarovoitovaCanlı
07:35Nikita Medenko - Alexey KremnevCanlı
07:35Anton Bondarik - Daniil BudovCanlı
07:24Yuri Krutov - Alexandre PonomarevCanlı
07:00Kseniya Savenkava - Elena BairasheuskayaCanlı
07:00Igor Dabanovic - Anton NaidanovCanlı
07:00Artem Avdeev - Mark VasyukCanlı
07:00Oleg Vlasiuk - Dmitriy SanchenkoCanlı
06:27Marsel Kurmaev - Vladislav DavidovCanlı
06:25Matvei Nosov - Mark BogdanovCanlı
05:32Egor Plaksin - Valentin KhudaynazarovCanlı
10:00Alexey Vatutin - Nino Serdarusic
10:00Tristan Lamasine - Peter Polansky
10:00Arjun Kadhe - Siddhant Banthia
10:00Daniele Capecchi - Tristan Boyer
10:00Georgii Kravchenko - Ryan Nijboer
10:00Noguchi - Evgeny Philippov
10:05Frederico Ferreira Silva - Dmitry Popko
11:00Aziz Dougaz - Matias Franco Descotte
11:00Facundo Juarez - Alibek Kachmazov
11:00Guido Ivan Justo - Martin Cuevas
11:00Alice Benvegnu - Bojana Marinkovic
11:00Yasmin Mansouri - Darja Semenistaja
11:00Zofia Podbiol - Rebeca Pereira
11:00Pemra Özgen - Cagla Buyukakcay
11:00Anastasia Tikhonova - Veronika Pepelyaeva
11:00Bianca Jolie Fernandez - Helene Scholsen
11:00Viktoriya Kanapatskaya - Lian Tran
11:30Illya Marchenko - Martin Klizan
11:30Roberto Marcora - Mohamed Safwat
11:30Martinez/Reyes-Varela - Molchanov/Stakhovsky
11:30Juan Pablo - Igor Trunov
12:00Kiyamov/Houkes - Connor/Fugina
12:30Fermin Tenti - Andreja Petrovic
12:30Lena Ruppert - Ines Ibbou
12:30Lisa Ponomar - Anna Ureke
12:30Marija Semenistaja - Eliessa Vanlangendonck
12:30Anastasia Zolotareva - Noel Saidenova
12:30Martyna Kubka - Yekaterina Dmitrichenko
12:30Mihaela Djakovic - Jasmine Conway
13:00Adrian Obert - Manuel Guinard
13:00Marvin Netuschil - Camilo Ugo Carabelli
13:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Rijthoven
13:00Anastasia Zakharova - Bibiane Schoofs
13:00Jana Fett - Maryna Zanevska
13:00Mertens/Sabalenka - Maleckova/Skamlova
13:00Matos/Meligeni Rodrigues Alves - Zielinski/Reese
13:05Veronika Kudermetova - Donna Vekić
13:30Julian Lenz - Juan Pablo Ficovich
13:30Fernandez/Fernandes - Vig/Sama
13:30Emil Ruusuvuori - Cameron Norrie
13:30Salvatore Caruso - Daniel Evans
14:00Constant Lestienne - Tobias Kamke
14:00Glinka/Saar - Galus/Yamanaka
14:00Elliot Benchetrit - İlkel
14:30Duje Ajdukovic - Benedikt Henning
14:30Raul Brancaccio - Sebastian Baez
14:30Timo Stodder - Khumoun Sultanov
14:30Daniela Seguel - Xinyu Wang
14:30Mariam Bolkvadze - Daria Snigur
14:30Flipkens/Schuurs - Hradecka/Klepac
14:30Elena Rybakina - Darya Kasatkina
15:00Inglot/Qureshi - Zverev/Zverev
15:00Brown/Schnur - Galdos/Huesler
15:00Roveri Sidney/Iamachkine - Descotte/Tirante
15:00Nishikori - Pablo Andujar
15:00Marcos Giron - Luca Nardi
15:00Damir Dzumhur - Alejandro Davidovich Fokina
15:00Elias Ymer - Jaume Antoni Munar Clar
15:30Daniel Masur - Gregoire Barrere
15:30Bogdan/Beslagic - Kubka/Strakhova
16:00Korda/Nakashima - Margaroli/Sriram Balaji
16:00Dougaz/Mansouri - Ivanov/Kachmazov
16:00Dayana Yastremskaya - Jennifer Brady
16:00Shuai Zhang - Karolina Muchova
16:30Lindstedt/Auger Aliassime - Purcell/Saville
16:30Anton Matusevich - Baptiste Crepatte
16:30Henri Squire - Lewie Lane
16:30Lenny Hampel - Wiskandt
16:30Corentin Moutet - Lloyd Harris
16:30Tennys Sandgren - Pierre-Hugues Herbert
17:00Lukas Lacko - Hans Rehberg
17:00Mayo Hibi - Varvara Lepchenko
17:00Renata Zarazua - Asia Muhammed
17:30Monroe/Fritz - Norrie/Evans
17:30Nielsen/Puetz - Bolelli/Gonzalez
17:30Clara Tauson - Tessah Andrianjafitrimo
17:30Blinkova/Kudermetova - Linette/Teichmann
18:00Brkic/Skugor - Klaasen/Mclachlan
18:00Nicolas Barrientos - Viktor Durasovic
18:30Maximilian Marterer - Mikael Torpegaard
18:30Begemann/Pel - Lenz/Maden
18:30Eugenie Bouchard - Katie Volynets
19:00Nishikori/Uchiyama - Martin/Rojer
19:00Ankita Raina - Gabriela Talaba
19:00Veronica Cepede Royg - Marie Benoit
19:00Kichenok/Niculescu - Olaru/Friedsam
19:00Danilo Petrovic - Dennis Novak
19:00Jannik Sinner - James Duckworth
19:00Katerina Siniakova - Cori Gauff
19:30Mats Rosenkranz - Maxime Cressy
19:30Richard Gasquet - Alex De Minaur
20:00Rehberg/Stebe - Weindl/Schnaitter
20:30Fernando Verdasco - John Millman
21:00Barbora Zahlavova Strycova - Jabeur
21:00Zizou Bergs - Albert Ramos
11:00A. Behar/Escobar - Kirkin/Kirci
11:00Ivashka/Ferreira Silva - Goransson/Sitak
11:00Polansky/Popko - Galloway/Lammons
12:00Amanda Anisimova - Elise Mertens
12:00Anett Kontaveit - Sara Sorribes Tormo
12:00Elina Svitolina - Maria Sakkari
12:00Jelena Ostapenko - Petra Martic
12:00Victoria Azarenka - Barbora Krejcikova
12:00Borna Gojo - Clarke
12:00Maxime Janvier - Benjamin Bonzi
12:00Sebastian Ofner - Altuğ Çelikbilek
12:00Aljaz Bedene - Milos Raonic
12:00Taylor Harry Fritz - Reilly Opelka
12:00Humbert - Pablo Carreno Busta
12:00Gille/Vliegen - Arevalo/O'Mara
12:00Denis Shapovalov - Gilles Simon
12:00Egor Gerasimov - Felix Auger Aliassime
12:00Jan-Lennard Struff - Marco Cecchinato
12:00Miomir Kecmanovic - Adrian Mannarino
12:00Antoine Hoang - Matteo Viola
12:00Botic Van De Zandschulp - Ramkumar Ramanathan
12:00Federico Delbonis - Brayden Schnur
12:00Marc-Andrea Huesler - Dustin Brown
12:00Yannick Maden - Yannick Hanfmann
12:00Zdenek Kolar - Sebastian Korda
12:00Glasspool/Lawson - Raja/Ramanathan
12:00Masur/Hoang - Fallert/Haerteis
12:00Weissborn/Cerretani - Walkow/Drzewiecki
13:00Marray/Skupski - Bopanna/Middelkoop
13:00Daniell/Oswald - Altmaier/Otte
13:00Gonzalez/Skupski - Melzer/Roger-Vasselin
13:00Krawietz/Mies - Verdasco/Davidovich Fokina
13:00Kubot/Melo - Nys/Erlich
13:00Sandgren/Sharan - Marach/Pavic
13:00Voracova/Lister - Krejcikova/Siniakova